Misja Szalom - przyjaciele Izraela z Krakowa

Szukaj w misjaszalom.pl

Idź do treści

Menu główne:


Back To Jerusalem

MISJA > Polecamy

Back To Jerusalem


Powrót do Jerozolimy
to Chiński ruch często mylony z ewangelizacją żydowskiej Jerozolimy.

Prawdziwym
celem Kościoła w Chinach jest ewangelizacja niezbawionych narodów na drodze od wschodnich prowincji Chin do Jerozolimy. Ta wizja narodziła się w latach dwudziestych (1920) i od tego czasu Kościół w Chinach przeszedł długą drogę oraz wielkie prześladowanie przygotowując się do wypełnienia tej wizji i Wielkiego Nakazu Misyjnego.

Wyznanie Wiary
ich celem jest informowanie i rzucenie wyzwania Chrześcijanom na całym świecie, by stanąć razem z Chińskim Kościołem w modlitwie i wszelkiej pomocy by mogli zanieść Ewangelię do Muzułmanów, Buddystów i Hindusów na całym świecie, w tym także w Jerozolimie.
Ponad 50 krajów począwszy od północnej Afryki aż do południowo-wschodniej Azji jest celem ewangelizacyjnym dla BTJ :


Afganistan, Algieria, Azerbejdżan, Bahrajn, Bangladesz, Bhutan, Brunei, Kambodża, Komory, Dżibuti, Egipt, Gambia, Gwinea, Indie, Iran, Irak, Izrael, Japonia, Jordania, Kazachstan, Kuwejt, Kirgistan, Laos, Libia, Malediwy, Mali, Mauretania, Mongolia, Maroko, Birma, Nepal, Niger, Korea Północna, Oman, Pakistan, Katar, Palestyna, Arabia Saudyjska, Senegal, Somalia, Syria, Tadżykistan, Tajlandia, Tunezja, Turcja, Turkmenistan, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Uzbekistan, Wietnam, Jemen.


Źródło: http://www.backtojerusalem.com/

Agenda Kościoła Zielonoświątkowego w PolsceMapa witryny / Zastrzeżenie prawne / Archiwum / © 2009 - 2011 by Misja Szalom. All rights reserved / Drukuj tą stronę / do góry


Powrót do treści | Wróć do menu głównego